רכישת סנטף למכירה

 

הדרך הטובה ביותר להגנה על הפרגולה שלכם

 

במרבית הגינות הביתיות ניתן למצוא כיום פרגולות, אשר מעניקות להן מרחב מוצל ונעים. הפרגולות אמנם עמידות במידה מסוימת לגשם ולשמש, אך לרוב מידה זו לא מספקת, דבר הדורש תחזוקה מסובכת ומיותרת של הפרגולה. הדרך לגרום לפרגולה להחזיק מעמד לזמן רב יותר היא התקנת סנטף.

זהו לוח גלי העשוי מפולימרים פלסטיים מיוחדים, שמגן בצורה נהדרת על הפרגולה מפני נזקי הזמן ומזג האוויר. קנייה שלו חוסכת לכם טרחה, זמן וכסף שקשורים לטיפול בפרגולה שלכם.

הסנטף שאיתו אנחנו עובדים הוא סנטף של חברת פלרם העומד בתקנים הישראליים.
 

טיפים לרכישת סנטף לפרגולה

 

יש כמה דברים שחשוב לדעת לפני שרוכשים :

  • גודל– הם צריכים להיות מעט גדולים יותר במידות שלהם מהפרגולה עצמה וזאת על מנת לאפשר למי הגשם לנזול מסביב לה ולא על גביה. כדאי לבצע מראש מדידות ולהוסיף כמה סנטימטרים נוספים באורך וברוחב.

  • כדאי לחשוב על העיצובהסנטף השקוף מגיע כיום בשלל צבעים מרהיבים, שיכולים פשוט לשדרג את המראה של הגינה כולה. אמנם יש כאלו סנטפים שקופים, אך חשוב לחשוב גם על הרעיון של סנטפים צבעוניים. כדאי להחליט מראש איך מתאימים את הצבע לגינה שלכם.

  • איכות – חשוב לרכוש רק מוצר איכותי שיגן על הפרגולה שלכם כראוי. מוצרים איכותיים צריכים להכיל רמת הגנה גבוההמפני קרינת UV ואטימות מלאה מפני מים. בנוסף, הוא צריך להיות גמיש מעט בתחושה, דבר שמעיד שהוא אינו שביר.

  • מחיר – לסוגים שונים של סנטף מחירים שונים, הנגרמים משוני באיכות שלהם בעיקר. בדרך כלל כאלו עם עמידות נמוכה יחסית לקרינת השמש יהיו במחיר זול יותר. כמו כן, סנטף שקוף על פי רוב זולים יותר מהצבעוניים.
 
 
מגוון סנטף צבעים
 
 

מוצרים לפרגולה קונים רק אצל מקצוענים

 

קניית מוצר איכותי היא חשובה לשמירת אורך חיי הפרגולה שלכם.אנו בא.י. זוהר מוכרים סוגים מגוונים, אשר עומדים כולם בתווי התקן המחמירים ביותר בעולם. לכל סנטף מחירים אטרקטיביים במיוחד אצלנו, תוך שמירה על האיכות הגבוהה ביותר. אם אתם מעוניינים במוצר איכותי, פנו אלינו כעת.


א.י.זוהר עצים מחסן עצים וחמורי בניין
לח"י 95
תל אביב
03-7300027