קירוי קל של סנטף

אם אתם מחפשים פתרון קירוי זול, קל ופשוט. הסנטף הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. הסנטף הוא אחד מפתרונות הקירוי המובילים שיש בכל העולם וגם בישראל השימוש בו רב ביותר. זה הזמן להכיר את התכונות והיתרונות שלו כדי להבין מדוע הוא יהיה שימושי ביותר גם עבורכם!

קלות וחוזק לשילוב מנצח

הסנטף הוא לוח חזק מאוד אך עם זאת הוא קל משקל. אין ספק כי הקלות שלו יכולה לבלבל ואף להטעות אנשים במחשבה שמדובר על פתרון קירוי לטווח קמר בלבד, אך מי שמשתמש בסנטף יודע שהוא יכול לעמוד איתן גם לאורך שנים רבות בלי כל דופי.

הסנטף חזק מאוד ואף יותר חזק מזכוכית, מה גם שהוא הרבה יותר קל ממנה מה שמאפשר הנחה שלו גם בעובי רב יותר. כמו כן הקלות שלו עוזרת גם לענייני בטיחות כאשר אין חשש של שבירה שלו ופגיעה באנשים שנמצאים מתחתיו בכל מצב שהוא. הסנטף גם עמיד מאוד כנגד אש, הוא אינו דליק וכך הבטיחות ברמה הגבוהה ביותר.

מהם יתרונות הסנטף?

  • ניתן להגמיש את תכונות הסנטף לפי הצורך וכך למעשה ניתן ליצור סנטף דק יותר או עבה יותר לפי דרישה. יש שימושים רבים לסנטף כאשר ברוב המקרים הוא מהווה סככה לחניה או לפרגולה אך לעתים יכול גם להיות גג של מחסן גדול. כך ניתן לבחור את העמידות שלו בעובי המתאים למרות שגם עובי דק יחסית יהיה הולם לשימוש איכותי.

  • הסנטף כמעט ובלתי פגיע כלל דבר שעומד לזכותו בצורה בולטת ומרשימה. בניגוד לזכוכית, סנטף לא נשבר בקלות והוא חזק ממנה בהרבה. יכולת ההעמסה שלו מסוגלת לשאת משקלים רבים מאוד וגם שריטות בו הן לא דבר שכיח. בנוסף, הסנטף עמיד מאוד לאורך זמן מה שמהווה קנייה בטוחה וטובה לטווח הארוך. הוא חסין מאוד לנזקי מזג אוויר, הוא לא משה את צורתו בחום רב וגם לא בקור עז, יחד עם זאת האטימות שלו למים היא אחת הטובות ביותר שיש.

  • אמנם מדובר בגג חזק ועמיד אך חשוב לכור שעדיין הייצור שלו הרבה יותר פשוט. עובדה זו נותנת לבעלי המלאכה את האפשרות ליצור גגות בכל גודל שנדרש ובכל צורה וכך למעשה ההתאמה לשטח הגג נעשית באופן מדויק. אחרי שלוקחים מלוח הסנטף מידות מדויקות ניתן לחתוך אותו ביתר קלות כאשר הגימורים יהיו מושלמים והחיתוכים כמעט ולא ייראו. פרופילים רבים יכולים להתאים למגוון רחב של שימושים שהולכים ונהיים יותר ויותר נפוצים.

  • אי אפשר לדבר על היתרונות שלו בלי להזכיר את אחד הפרמטרים שבסופו של דבר עוזרים לכולנו לבחור את פתרון הקירוי כמו כל מוצר חשוב אחר: המחיר. המחיר של הסנטף נוח מאוד לכל כיס וכך למעשה ניתן לקבל את הגג המתאים במחיר שלא מתקרב לאף גגון אחר.
מכירת סנטך במגוון צבעים

מגוון רחב של צבעים

הסנטף יכול להגיע במגוון רחב של צבעים מה שנותן לכל לקוח שבוחר בו את כל האפשרויות הדקורטיביות שיש. ניתן קבל את הסנטף בצבעים אטומים לחלוטין, זאת אומרת לא שקופים כלל, אך ניתן גם לבחור רמת שקיפות גבוהה יותר וכך למעשה לקבל גג שחדיר לקרני השמש וכך לקבל הצללה חלקית בלבד. ככל שהסנטף יהיה יותר שקוף כך הוא יבלום פחות מקרינת השמש, הקרינה האולטרה סגולה שידועה כרינת UV, וכך ניתן להתאים אותו גם להגנה טובה במקומות חמים מאוד.

אם אתם צריכים פתרון קירוי זול, קל ופשוט, אתם צריכים את הסנטף! אנו ב- א.י. זוהר אינסטלציה בע"מ כאן לשירותכם להתאמה וההתקנה כי מקצועיים שיש. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!