פרגולות תלויות

 
פרגולות תלויות הן פתרון הצללה אפקטיבי ואסתטי. פרגולות אלו נקראות גם "פרגולות מרחפות" היות והן נתלות ללא רגליים. הפרגולות מחוברות לקיר בפאה אחת מרכזית, הן יוצרות מראה דקורטיבי יוצא דופן והן מספקות הצללה נעימה ואווירה קלילה. אפשר לייצר פרגולות עץ גושני תלויות עבור החצר, המרפסת או הכניסה לבית וכך להבטיח שיפור מיידי באיכות החיים.

יתרונן של "פרגולות מרחפות" אלו בכך שהן מותקנות באמצעות תמיכה עילית, ללא עמודים, דבר המקנה להן מראה אסתטי ויוקרתי והנאה ללא הפרעה. למותר לציין כי בשל אופי התקנתו ועיצובו, פתרון הצללה זה מצריך תכנון קפדני ושימוש בחומרי גלם איכותיים ועמידים במיוחד. רק עץ משובח, כבלי ברזל איכותיים ועמידים מוצרי פרזול חזקים והתקנה מקצועי יבטיחו יישום בטוח ומראה אסתטי.
 
פרגולות תלויות
 
 
לתמונות של פרגולות תלויות - לחצו כאן!
 

פרגולות עץ תלויות

 
אלו היתרונות של פרגולות עץ גושני תלויות בבית או בעסק:

  1. קירוי והצללה – אין צורך באישור מהעירייה על מנת להוסיף פרגולות עץ תלויות לטובת קירוי והצללה. המשמעות היא תלייה מיידית של פרגולות מרחפות וחיסכון בהוצאות חשמל על קירור או חימום החלל הפנימי.

  2. חיסכון בזמן ובכסף – פרגולות תלויות מעץ חוסכות עלויות היות והקמתן אינה דורשת בניית קונסטרוקציה, עמודי תמיכה ועזרים קונבנציונאליים עשויים עץ או אלומיניום. החיסכון בחומרי גלם בא לידי ביטוי בקיצור זמן העבודה ולאחר מכן גם בצמצום ההוצאות עבור הלקוח. התקנת הפרגולות קלה ונוחה והן מקובעות אל הקיר ללא נזק למבנה.

  3. מקום – פרגולות עץ גושני תלויות יכולות להיות פתרון מדהים עבור מרפסות קטנות. במקום לגרוע משטח החלל, הפרגולות מרחפות מעליו ומשתלבות גם בגינות נוי.
 
 
 
פרגולות תלויות
 
 
 
 
פרגולה תלויה
 
 
 
 

טיפים להזמנת פרגולות עץ גושני

 
העצה החשובה ביותר עבור מי שרוצה לנצל את היתרונות של פרגולות מרחפות היא ליצור קשר עם אנשי מקצוע מנוסים. זו הדרך היחידה לשמור על רצף הנוף, העיצוב וזרימת האוויר. הפרגולות דורשות התקנה ברמה גבוהה ושמירה על כללי בטיחות מחמירים. המטרה היא לבנות פרגולות מרחפות ועמידות לאורך שנים תוך שימוש בעץ משובח, כבלי ברזל איכותיים ועמידים ומוצרי פרזול חזקים.

אנו, בא.י. זוהר עץ ואינסטלציה, מתמחים בייבוא, בשיווק ובהפצה של מוצרי עץ ומוצרים נלווים ומוצרינו מעטרים גינות, בתים ומרפסות בכל רחבי הארץ. אצלנו תוכלו למצוא את מיטב החומרים והכלים הדרושים להקמת פרגולה תלויה באיכות גבוהה, אשר תשרת אתכם נאמנה שנים רבות. לא לחינם זכינו בעשרות שנות פעילותנו להעניק את שירותינו ומוצרינו ללקוחות כגון קבלנים, אדריכלים, מעצבים ואינספור אנשי מקצוע ולקוחות פרטיים בכל הארץ. ככה זה כשהאיכות מדברת בעד עצמה!

בנוסף, תוכלו למצוא אצלנו שפע של מוצרים, לרבות רצפות דק, עצים לבנייה, אביזרי אינסטלציה, לוחות גבס ומוצרים נלווים ועוד. כל אלה במחירים זולים ובתנאי תשלום נוחים. צוות אנשי המקצוע המומחים שלנו, להם ניסיון מעשי באינספור פרויקטים מוצלחים ישמח לעמוד לשירותכם ולייעץ בכל שאלה ובקשה. כמו כן, מערך ההפצה הנרחב שלנו יוכל להביא את המוצרים שרכשתם עד אליכם, בכל רחבי הארץ.

לפרטים נוספים ולהזמנות, התקשרו עכשיו: 03-7300027/8
או צרו אתנו קשר דרך האתר ונציגינו ישובו אליכם.