עצים לבניה

 
 
אם אתם מתכוונים להקים בחצר ביתכם פרגולה, דק או מבנה עץ שישמש כצימר או כמחסן גינה, הרי שחשוב מאוד שתקבלו את המידע הדרוש לכם לבחירה נכונה של עצים לבניה.

א.י. זוהר עץ מביאה לפניכם רשימה של עצים לבניה, הכוללת מידע אודות עבודות העץ שעבורן הם משמשים ואת כל היתרונות והחסרונות של כל אחד מהסוגים. אנו וותיקים בתחום מכירת עצים ואצלנו תקבלו מענה מיידי לכל שאלה ובקשה בתחום.

לקבלת מידע נוסף חייגו 03-7300027/8
 
 
 
עצים לבנייה
 
 
 
 

סוגי עצים לבניה – יתרונות וחסרונות

 
  • אורן – אחד העצים הנפוצים ביותר המשמש להקמת פרגולות ודקים, וזאת בזכות עלותו הנמוכה יחסית והעובדה שהוא עץ רך וקל לעבודה. פעמים רבות עושים שימוש באורן רב שכבתי לצורך ביצוע עבודות עץ.
  • אורן פיני – אורן פיני הוא אחד מסוגי העצים הפופולאריים ביותר לבניית בתי עץ כגון צימרים ומחסני גינה וגם פרגולות ודקים. מדובר בעץ איכותי יותר מעץ האורן הסטנדרטי, המאפשר בנייה ברמת גימור גבוהה ובעיצובים מרהיבים.
  • איפאה / קומרו – שני סוגי עצים הדומים מאוד בתכונותיהם. מדובר בעצים שהגיעו אלינו מרחוק, האיפאה מיערות הגשם של ברזיל והקומרו מאפריקה, ואשר יופיים והדרם הולך לפניהם.
  • עץ מודבק/שכבתי – עץ שכבתי יכול להגיע בעוביים ורוחבים שונים וגם במידות לא סטנדרטיות שזה מהווה יתרון. גם העובי וגם הרוחב יכולים להגיע בין 10 ס"מ ל- 30 ס"מ. ההדבקה של השכבות מתבצעת בטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית ועדיין העץ נראה כגוש אחד וחוזקו נחשב לעיני רבים כטוב יותר.
 
ישנם סוגים נוספים של עצם לבניה, אולם העצים שהוזכרו כאן הם הנפוצים ביותר בישראל.
 
 
מכירת זוהר - זוהר עץ
 
 
 
בניה מעץ
 
 
 
 
 

א.י. זוהר עץ – כל הסוגים של עצים לבניה

 
במחסן העצים של א.י. זוהר עץ תוכלו למצוא את כל סוגי העץ עבור כל סוגי העבודות. מומחי החברה ישמחו לעמוד לשירותכם ולספק לכם את כל המידע הדרוש לבחירה נכונה של סוג העץ, על מנת שתוכלו ליהנות ממוצר סופי משתלם ואיכותי. בנוסף תוכלו למצוא אצלנו מגוון חומרים ואביזרים נלווים שיסייעו לכם בתהליך הבנייה והעיצוב של מוצרי העץ שלכם.
 
 
 
עצים לבנייה בעץ זוהר מחסני עצים
 
 
 
 
לקבלת מידע נוסף בנושא עצים לבניה ובנייה בעץ – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
אם אתם מתכננים להקים מבנה עץ כלשהו בחצר ביתכם, ולא משנה אם מדובר בדק, בפרגולה, מחסן עצים או בתוספת בנייה, חשוב שתבחרו בסוג העץ הנכון לביצוע העבודה. זאת משום שינם סוגים רבים של עץ, ולא כולם מתאימים לבנייה של כל מבני העץ. כאן תוכלו לקבל מידע חשוב לפני שאתם ניגשים למחסן עצים או לכל מקום אחר המבצע מכירת עצים, על מנת שתבצעו רכישה נכונה ותוכלו להקים מבני עץ שישמשו אתכם למשך שנים ארוכות.
 
 
 
עצים לבנייה אצל זוהר עץ
 
 
 
 
עצים לבניה של דקים – דקים, מתוקף היותם משטחי דריכה, צריכים להיבנות מעצים חזקים ויציבים. סוגי העץ המתאימים ביותר לבנייתם הם אורן פיני, אורן קרוליינה, טיק בורמזי, איפאה, סידר ואירוקו. עצי האיפאה, האירוקו והטיק הבורמזי הם עצים טרופיים המאופיינים בחוזק רב ובמיעוט "עיניים", מה שהופך אותם למתאימים מאוד לייצור דק. העצים האחרים הם בעלי יותר "עיניים", מה שלעתים מפריע קצת לאנשים מבחינת העיצוב ויכול גם לפגום בעמידות לטווח הרחוק, אולם בסך הכול בהחלט מדובר בעצים חזקים ועמידים שמתאימים בהחלט לבנייה של דק.

עצים לבניה של פרגולות – סוגי העץ המתאימים ביותר לבניית שלד של פרגולות הם אורן, אשוח גושני, דגלאס פייר גושני שמאופיין במיעוט סדקים, עץ רב שכבתי ועץ עגול המתאים ליצירת פרגולה בסגנון כפרי. גם כאשר מדובר בבניית פרגולות חשוב כמובן לבחור בצים חזקים ועמידים, שיוכלו לשמש כקורות התמיכה של הפרגולה ללא סכנת קריסה או התבקעות.
 
 
מכירת כל סוגי העץ
 
 
 
תכנון לבנית עצים
 
 
 
 
עצים לבניה של בתי עץ – בתי עץ נבנים בדרך כלל מעץ אורן, ומחופים מבפנים ובמחוץ באמצעות פלטות עץ שונות ובהן פלטות של עץ אורן, פלטות של עץ מרועף, פלטות של עץ "חצי לוג" ועוד – בהתאם למראה הכללי שמעוניינים לתת למבנה. בתי עץ אלה משמשים בדרך כלל כצימרים או כיחידת דיור נפרדת, ומספקים לדייריהם את כל מה שבית צריך לספק, רק באווירה נעימה יותר.

עצים לבניה של מחסני עץ – מחסן עצים ניתן לבנות מסוגי עץ שונים, ביניהם אורן, חצי לוג, נוטפדר, עץ גלריה ועץ גושני – הכול בהתאם להעדפה ולתקציב. חשוב מאוד לדאוג לכך שהמחסן יהיה נקי ומסודר ושמזיקים לא יגיעו אליו, ולכן במקרה של בניית מחסן עצים חשוב להקפיד בשבע עיניים על כך שהעצים המשמשים לבנייה הם כאלה שעברו חיטוי (אימפרגנציה) ברמה הגבוהה ביותר.
 
 
מכירת עץ ומוצריו
 
 
 
בנית עצים
 
 
 
 

מכירת עצים – א. י. זוהר עץ לשירותם

 
א.י. זוהר עץ מתמחה במכירת עצים מסוגים שונים לצורך ביצוע כל עבודות הבנייה. כל העצים הנמצאים במחסן עוברים תהליך של חיטוי מקצועי, על מנת להבטיח שיהיו נקיים ממזיקים ושלא יתפוררו. אנו מתחייבים לאיכות, ונשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי לבחירה נכונה של סוגי העצים המתאימים לצרכים האישיים שלכם. במחסן תוכלו למצוא מלבד עצים לבניה גם מוצרים ואביזרים משלימים לבניה בעץ, שיאפשרו לכם לבצע את העבודה מ-א' ועד ת' על הצד הטוב ביותר.