עץ לפרגולה

 
אנו בחברת א.י. זוהר עץ ואינסטלציה שמחים להעמיד לרשותכם ניסיון עשיר ורב שנים בייבוא, בשיווק ובהפצה של מגוון מוצרי עץ, לרבות עצים לפרגולות. הניסיון שצברנו וצוות העובדים המקצועי שלנו מאפשרים לנו להעניק לכל לקוח את השירות הטוב ביותר, על מנת שיוכל ליהנות מפרגולות עץ מרהיבות ביופיין, שישרתו אתכם נאמנה שנים רבות.

במחסן העצים הגדול שלנו תוכלו למצוא את כל מה שנחוץ:

מגוון רחב של עצים מסוגים שונים, רעפים, גגות עץ, צבעים ולכות להגנה ולתחזוקת פרגולות עץ ועוד. כמו כן, אצלנו תוכלו לקבל את קורות העץ בחיתוך על פי המידות הרצויות לכם. אך מעל לכל, אצלנו תוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי ומליווי אישי על ידי צוות החברה, שיסייע לכם לבחור בפרגולות העץ המתאימות ביותר לצורכיכם הייחודיים ולתקציבכם.
 
 

עץ לבניית פרגולה

 
פרגולות עץ
 
 
 
פרגולות קש
 
 
 
 
אם מזג האוויר משבש לכם את התוכניות ומונע מכם ליהנות מחצר הבית שלכם בדיוק כפי שחלמתם – אתם זקוקים לפרגולות. ואם אתם מעוניינים בפרגולות שגם יספקו לכם פתרון הצללה והגנה מפני איתני הטבע וגם ישדרגו את עיצוב החצר שלכם – בחברת א.י. זוהר עץ ואינסטלציה תמצאו את מבוקשכם.
 
עץ לבניה עצמיתעץ לבניה עצמית
עץ גושןעץ גושן
מחסן עצים לפרגולהמחסן עצים לפרגולה
מחסן עצים חיתוך לפי מידהמחסן עצים חיתוך לפי מידה
מחסן עצים דקיםמחסן עצים דקים
מחסן עצים בתל אביבמחסן עצים בתל אביב
עצים לבניה למכירהעצים לבניה למכירה
מחסן עצים ורעפיםמחסן עצים ורעפים
עץ לבניהעץ לבניה
 

עץ גושני לפרגולה

 
עם פרגולות מעץ גושני לא תאלצו עוד להיות תלויים במזג האוויר. תוכלו לשהות בחצר הבית שלכם גם אם השמש קופחת וגם את מטפטף גשם. תוכלו לאכול ארוחות משפחתיות, לארח חברים, לשחק עם הילדים או סתם ליהנות מקריאת עיתון באוויר הפתוח. זאת ועוד, הן גם יגנו גם על ריהוט הגן שלכם ושאר החפצים שאתם מאחסנים בחצר מפני שלל נזקים: דהייה בשמש, הירטבות בגשם, לכלוך, אבק, לשלשת ציפורים ועוד.
 
חלק מקטלוג הצבעים לפרגולות עץ חלק מקטלוג הצבעים לפרגולות עץ
רשת עץ לפרגולהרשת עץ לפרגולה
עץ גושני לפרגולותעץ גושני לפרגולות
עץ בהיר לפרגולהעץ בהיר לפרגולה
פרגולה מעץ וקשפרגולה מעץ וקש
פרגולה אלומיניום דמוי עץפרגולה אלומיניום דמוי עץ
 

כל היתרונות תחת קורת גג אחת

 
אם גם אתם מעוניינים לשדרג את עיצוב הגינה ואת איכות החיים שלכם באמצעות פרגולות עץ – הגעתם למקום הנכון. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולהצטרף לחוג הלקוחות המרוצים שלנו.