עץ לגדר

 
הגעתם למסקנה שאתם מעוניינים להקים גדר מעץ. אין ספק שמדובר על בחירה נהדרת, שכן העץ נותן אווירה טבעית ונעימה סביב המקום שיתוחם בגדר, הוא יכול גם לספק הגנה טובה למדי, ואף מעלה מאד את ערך הנכס.
 
עם זאת, בבואכם לבחור עץ לגדר, אתם כמובן נתקלים בשפע של אפשרויות - אפשר לבחור בכל מיני עצים שירכיבו את הגדר שלכם - כולל במבוק, איפאה, אורן, ועוד סוגים שונים. אפשר לבחור בגדרות מעץ שהוא ממוסגר, ובגדרות לא ממוסגרות. צורת החיתוך של הגדרות אף היא יכולה להיות שונה.

אז מהם השיקולים שינחו אותנו בבחירת עץ לגדר?
 

כך תבחרו בעץ המתאים

 
 • גודל ותוואי הגדר - קודם כל, כשאתם רוצים לגשת ולבחור את העץ הטוב ביותר לגדר העתידית, נסו לחשוב על הגודל שלה - מה יהיה הרוחב שלה ומה הגובה שלה?

  מה יהיה תוואי הגדר - האם היא הולכת להקיף את כל החצר?

  האם היא הולכת להקיף מבנה אחד, כמה מבנים, מגרש שלם, וכיו"ב.

  ברגע שאתם תענו על השאלות הללו, אתם מיד תוכלו לפסול כמה אופציות שונות.

 • סגנון העיצוב - כשניגשים לבחור עץ לגדר, כדאי גם לחשוב על העיצוב שאותו נרצה להשיג. חלק מן הגדרות יכולות להקנות למתחם תחושה נעימה, חמימה, כפרית משפחתית ונעימה. עיצוב אחר של הגדרות, יכול להיות יותר אקסקלוסיבי, יוקרתי ואליטיסטי.

  השאלה היא מה בעצם האפקט שאתם רוצים להשיג בסופו של יום - ולפיו תוכלו לבחור בעץ המתאים.

 • הגנה - עוד שאלה חשובה מאד היא שאלת ההגנה. יש מי שרוצה לבחור עץ לגדר עתידית שגם תשמש להגנה מסביב לבית או לכל מתחם אחר, וזו ממש צריכה להיות גדר אשר תרתיע פורצים - אז צריך לבחור כמובן בעץ המתאים למשימה.

  לעומת זאת, יש מקרים שבהם הגדר היא תוספת דקורטיבית ותו לא, ובאה להעלות את ערך הנכס, ואז יש מלאי אחר של עצים שיכול להתאים.
 

עדיין מתלבטים בנוגע לעץ המתאים?

 
אם את מתלבטים, ואפילו אם יש לכם כיוון - אל תשכחו לפנות לחברת א.י זוהר בע"מ. אנחנו נשמח לספק לכם את מגוון סוגי העצים האפשריים לטובת הגדר העתידית שלכם!