עץ גלריה

 
יש לא מעט סוגים שונים של עצים שאפשר להשתמש בהם בכדי ליצור ריצוף בתוך מבנים.
 
אחד מסוגי העצים הפופולריים מאד בשנים האחרונות, נקרא עץ גלריה. עץ זה הוא למעשה עץ פיני מיוחד מאד. אם תסתכלו עליו, אתם תקבלו מיד תחושה טבעית מאד. לוחות העץ נראים חשופים מאד, "מלוכלכים" אך במובן החיובי של המילה.

המראה של העץ הטבעי והחשוף, נותן תחושה נעימה יותר, חמימה יותר, משפחתית יותר ושלווה יותר. אין זה מקרי שמשתמשים בעץ גלריה במקומות רבים - בבתי קפה, במסעדות, בצימרים, ואפילו כפתרון נוח לריצוף ביתי!
 

על היתרונות והתכונות של העץ הפיני כעץ גלריה

 
  • מחיר - אחד מהיתרונות הברורים ביותר של עץ גלריה הוא במחיר שלו. מאחר שהעץ הזה עובר עיבוד מינימלי יחסית (שהרי כל היופי בו הוא המראה החשוף, הטבעי והגולמי), מדובר על קרשי עץ שהם זולים יחסית לרכישה ולהתקנה, כאשר ההתקנה פשוטה של זכר ונקבה.

    לכן, גם אם יש לכם תקציב מוגבל יחסית, אך אתם בכל זאת מחפשים ריצוף מיוחד ויפה מאד - העץ הפיני הוא הפתרון המושלם עבורכם.

  • הנחת תשתית חזקה - על מנת להתקין עץ גלריה, לא משתמשים בתשתית הקיימת של הריצוף (ובכך העץ הזה שונה מאד מפרקטים אחרים), אלא במקום זה מתקינים תשתית מיוחדת. לרוב, זו תהיה תשתית מיוחד מברזל, או מעץ אחר שהוא חזק יותר.

    את לוחות העץ הפיני מחברים באמצעות ברגים ומסמרים מיוחדים אל התשתית, וכך נוצר הריצוף. הדבר מהווה יתרון משמעותי מאד מבחינתכם, משום שמדובר בהנחה על תשתית חזקה מאד, ואתם יכולים להרוויח מכך ריצוף איכותי וטוב מאד.

  • ציפוי של הריצוף - אמנם ציינו קודם לכן כי היתרון המהותי של עץ גלריה הוא במראה הטבעי שלו, אבל זה לא אומר שהוא חייב להיות חשוף לגמרי.

    אם רוצים, ניתן להשתמש בשכבות שונות של איטום על גבי העץ, וזאת בכדי לשמור עליו שלם, ליצור משטח נוגד החלקה, וכיו"ב. העץ הפיני מגיב לכך היטב!
 

רוצים להזמין את העץ המיוחד

 
אם אתם מעוניינים בעץ גלריה איכותי במיוחד, צרו פשוט קשר עם חברת א.י זוהר בע"מ, ואנו נשמח לספק לכם את לוחות העץ הפיני במחיר נוח במיוחד.