סנטף לפרגולה – הקירוי המושלם

הפרגולות הן פתרון הצללה פופולארי מאד, ובמיוחד במדינות שמשיות וחמות כמו ישראל. פרגולות העשויות עץ תורמות לא מעט למראה הגינה ומהוות, לרוב, אלמנט דקורטיבי נהדר.

הן נחשבות אמנם לעמידות מאד, ולכאלו המתמודדות בהצלחה עם גשמים רבים וגם שמש, אולם עמידות זו איננה מספקת, מה שמצריך שילוב של פתרונות נוספים על מנת לשמור עליהן לאורך זמן.

סנטף לפרגולה הוא הפתרון הנכון והדרך הטובה ביותר ליהנות ממנה למשך שנים רבות. הסנטף הינו לוח פלסטי גלי, המגן על הפרגולה הן מפני מזג האוויר והן מפני נזקי הזמן. קנייתו והתקנתו על גבי הפרגולה עצמה מהווה מענה מצוין ואיננה פוגעת במראה הנהדר של הפגרולה.

יתרונות רבים בסנטף אחד


אצלנו, בא.י.זוהר תמצאו מגוון של מוצרי עץ ואינסטלציה, המספקים מענה לצרכים שונים. אם יש לכם פרגולה, תמצאו אצלנו סנטף שיגן עליה כראוי ויאפשר לכם ליהנות מיתרונות נוספים.

את הסנטף אצלנו תוכלו למצוא במידות שונות ובהתאמה אישית למידותיה של הפרגולה עצמה. סנטף במידה הנכונה ימנע מהגשם לנזול ישירות למרפסת שלכם, לפינת הישיבה וישמור עליה גם לאורך זמן.

את הסנטף תוכלו למצוא אצלנו במגוון נהדר של צבעים, שישדרגו את מראה הגינה שלכם וגם את מראה הפרגולה. אם תרצו, תוכלו לבחור בשקופים, אך מומלץ לכם לבחור דווקא בצבעוניים שמציעים יופי והרבה מאד סטייל. קחו בחשבון את מראה הגינה שלכם ואת כלל האלמנטים שבה ורק אחר כך בחרו בצבע הנכון לכם.

הסנטף שלנו מיוצר על ידי חברת פלרם והוא עומד בכל התקנים הישראליים הנדרשים. זהו סנטף לפרגולה מאיכות גבוהה, המכיל את רמת ההגנה הטובה ביותר. הוא מגן מפני קרינת UV ומהווה פתרון איטום מצוין מפני מים. הוא גמיש מספיק, אך לא שביר, וניתן להתקינו בקלות רבה מאד.

הסנטף חזק מאד ואמין מאד ולכן מתאים לגינות רבות בארץ, היכן שמחפשים מענה מתאים שיגן על הפרגולה. תכונותיו יוצאות הדופן הופכות אותו למוצר מבוקש מאד והיותו כזה המוצע במגוון של אפשרויות הופכת אותו למענה המספק פתרון מושלם לכל אחד.

 
סנטף לפרגולה

אצלנו תמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים


אנחנו, בא.י.זוהר מביאים לכם קשת רחבה של פתרונות תוך שימת דגש רב על איכות והתאמה מלאה לצרכי הלקוח. אנו עוסקים בתחום הייבוא, השיווק וההפצה לא מעט שנים ומתמחים במוצרי עץ, בתי עץ ומוצרי אינסטלציה.

המוצרים שלנו עומדים בתקנים מחמירים ומתאימים הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים. אנו עובדים עם כמה מהחברות הגדולות והמובילות במשק כיום, חברות בנייה וחברות המתמחות בהנדסה.

צוותינו תופרים לכל לקוח את הפתרון המדויק ביותר ועומדים לצדו לאורך כל הדרך. מחירי המוצרים שלנו הוגנים מאד וברשותנו מחסני עץ גדולים, שבהם שפע של עצים ופתרונות נוספים, כולל סנטף, הניתנים, במידת הצורך, לחיתוך לפי מידה.


אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו או לפנות אלינו טלפונית כדי לקבל מידע נוסף על הסנטף ועל כלל המוצרים שאנו מציעים.

א.י.זוהר עצים מחסן עצים וחמורי בניין
לח"י 95
תל אביב
03-7300027