מכירת עצים

 
אם אתם מעוניינים לבנות בעץ, ולא משנה אם מדובר בתוספת בנייה, בפרגולה, בדק או במחסן גינה, חשוב שתרכשו קורות עץ איכותיות מחברה אשר מכירת עצים היא תחום עיסוקה. חברה כזאת מנהלת בדרך כלל מחסן עצים למכירת קורות עץ מסוגים שונים, אשר בו תוכלו למצוא בדיוק את סוג העץ שדרוש לצורך ביצוע העבודה.

אבל לא רק את קורות העץ תוכלו למצוא באותו מחסן, אלא גם חומרים נוספים שיידרשו לכם על מנת לבצע עבודה איכותית וכן ייעוץ מקצועי ממומחים בתחום, אשר ישמחו לשתף את הידע ולספק לכם טיפים לבנייה איכותית, יעילה וקלה.
 
 

דברים שחשוב לדעת על מכירת עצים

 
כאשר מדובר בנושא כמו מכירת עצים, חשוב לבחור בחברה המספקת קורות עץ איכותיות. קורות עץ איכותיות הן קורות אשר עובדו מעץ שעבר חיטוי (אימפרגנציה) מפני מזיקים, אשר גםמבטיח שלא תגלו לאחר זמן מה חורים בעץ, וגם שומר על עמידותו לאורך זמן. קורות עץ איכותיות הן כמובן גם קורות עץ אשר נוסרו מעצים איכותיים ועמידים, כגון עצי אורן, עצים גושניים, עצים רב-שכבתיים ועוד.
 
 
מכירת עצים
 
מומחי הבית של א.י. זוהר מוצרי עץ ישמחו לתת לכם הסבר והדרכה אודות כל סוגי העץ הקיימים במקום, ולסייע לכם בבחירה נכונה של סוג העץ בהתאם לסוג העבודה הנידרשת.
 

עצה טובה

 
אם אתם מבצעים עבודות שיפוץ נוספות בנוסף לעבודות העץ, מומלץ לבחור בחברה המספקת את כל השירותים תחת קורת גג אחת הכוללים: מכירת עצים, מכירת אביזרי תחזוקה לעץ ומכירת אביזרי בנייה נלווים.

כך תוכלו לחסוך לעצמכם זמן יקר ולרכוש את כל הדרוש לכם במקום אחד. את הזמן שתחסכו תוכלו לנצל לטובת עבודות הבנייה, וכך תוכלו ליהנות מהתוצאות תוך זמן קצר הרבה יותר.
 

משפצים בעץ

 
אם אתם מחפשים חברה אשר מכירת עצים היא העסק שלה, הגעתם בדיוק למקום הנכון. א.י. זוהר מוצרי עץ משווקת מגוון רחב של קורות עץ אותן ניתן לחתוך במקום בדיוק על פי המידה הרצויה ומספקת שירותים נלווים נוספים שיסייעו לכם להשיג את התוצאות הרצויות. במקום תוכלו למצוא צבעים מיוחדים לעץ ולהגנה על העץ, חומרים מיוחדים לתחזוקה של העץ לאורך זמן וכן מוצרים נוספים לשיפוץ הבית ביניהם: מוצרי אינסטלציה, דלתות, ציוד לעבודות גבס, צבעי קירות ועוד.

בנוסף לכל אלה תוכלו למצוא בנקודות השיווק של החברה גם מומחים מטעמה, אשר ישמחו לעמוד לשירותכם ולענות לכם על כל שאלה בנושא בנייה בעץ בפרט ועבודות שיפוצים בכלל.

לקבלת מידע נוסף בנושא מכירת עצים ובנושאי בנייה בעץ – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.