מה חשוב לדעת על צבעי סנטף

 

הסנטף הוא מרכיב חשוב בפרגולה שלכם, כשהוא משמש לכיסוי גשם ושמש

 
אם יש בבעלותכם פרגולה, בחצר הבית או דווקא בבית העסק, אתם בוודאי מבינים עד כמה השימוש בה הוא נוח ונעים לאורך חודשי השנה השונים, ועד כמה חשוב להשקיע בה ולשמור עליה בכדי שהיא תהווה פינה נעימה ומטופחת למנוחה לאורך זמן.

אחד המרכיבים החשובים שלה הוא כיסוי הגשם והשמש, ששומר הן על המראה שלה איכותי, הן על השלד שלה חזק, והן על המראה שלהחדש גם לאחר שנים של שימוש. הכיסוי המקובל בשוק כיום הוא סנטף – לוחות פוליקרבונט גליים שיוצרים ניקוז נוח וכיסוי איכותי שעמיד הן בפני שמש והן אטום לחלוטין מפנירטיבות. לסנטף צבעים מגוונים – ויש כמה דברים שצריך לדעת על הצבעים האלה.
 

סנטף יכול להגיע בצבעים שונים

 
מה חשיבות הצבעים? בכל מהשנוגע לבחירה ולתכנון של כיסוי סנטף צבעים הם בעלי חשיבות בכמה וכמה אופנים. בתור התחלה, הם משמעותיים מבחינה אסתטית – הסנטף צריך להוסיף למראה של הפרגולה ושל החצר שלכם, ומשום כך חשוב לבחור בסנטף בצבעים מתאימים ואסתטיים שמשתלבים בעיצוב הכללי שלכם ונותנים לכם ערך מוסף. מעבר לכך, ישנה חשיבות לצבעים גם מבחינת רמת הסינון והכיסוי של השמש, כאשר אתם רוצים סנטף שיסנן שמש היטב ושישרה אווירה נעימה תחתיו.

אז מה האפשרויות? באפשרויות השונות של סנטף צבעים בולטים הם כחול, תכלת-ירוק, אדום ושקוף. לכל אחד מהם ישיתרונות משלו, וכאשר בוחרים בסנטף איכותי, בכל מקרה ישנה אטימות גשם מלאה ובכל מקרה ישנו סינון גשם מתאים. הדבר משמעותי אם כן בעיקר מבחינה אסתטית – ואתם צריכיםלבחור את מה שהכי מתאים לחצר שלכם.
 

תתכננו את הפרגולה שלכם בצורה מלאה – משלד ועד כיסוי הסנטף האיכותי

 
תכנון איכותי שלפרגולה הוא תכנון אסתטי כפי שהוא תכנון פרקטי, והסנטף הוא חשוב משתי הבחינות האלה –ואתם צריכים להיות חכמים ולבחור במה שמשמש אתכם בצורה האיכותית ביותר לאורך זמן ובמה שמתאים אסתטית לצרכים שלכם בצורה אידאלית.