מחסן עצים - לא רק עץ

 
אם אתם מעוניינים לבצע עבודת בנייה בעצמכם, או שסיכמתם עם בעל מקצוע מסוים שהוא יבצע עבורכם את העבודה אבל אתם תדאגו לספק לו את החומרים, מומלץ מאוד שתפנו אל מחסן עצים מקצועי המתמחה בכל מה שקשור אל מכירת עצים איכותיים.
 

מהו מחסן עצים?

 
מדובר במקום בה"א הידיעה שכדאי לפנות אליו כשזקוקים לקורות עץ לבנייה. אם אכן מדובר במקום איכותי, תוכלו למצוא שם את כל סוגי העץ ולבקש מהצוות המקצועי שעובד במקום לחתוך לכם את הקורות בכל גודל רצוי. כמו כן, מקום איכותי יבצע אך ורק מכירת עצים באיכות גבוהה, כלומר – עצים שעברו אימפרגנציה, תהליך חיטוי בדוד לחץ אשר במהלכו מוחדרים אל קורות העץ חומרי חיטוי ושימור אשר מגנים עליהן גם מפני פגיעת מזיקים שונים וגם מפני פגעי הטבע השונים כגון חום השמש, לחות ורטיבות.
 
 
מחסן עצים 1
 
 
 
מחסן עצים 2
 
 
 
מחסן עצים 3
 
 
 
 

לא רק עץ

 
 
מחסן עצים מקצועי מציע לכם לא רק את כל הסוגי העץ תחת קורת גג אחת, אלא גם חומרים נוספים הדרושים לביצוע עבודות בעץ כגון מוצרי פרזול, צבעים מיוחדים המיועדים לצביעת עץ, דבקים, גלגלים, כלי עבודה שונים ועוד. בנוסף תוכלו לקבל מצוות העובדים במקום ייעוץ מקצועי לגבי בנייה בעץ, טיפים לבנייה מוצלחת ומענה לכל שאלה שתשאלו בנושא. כלומר – אין ספק שמדובר במקום שיכול לתת לכם גם את החומרים ואת כלי העבודה הפיזיים, אבל גם את הכלים התיאורטיים והרעיוניים לבנייה מוצלחת באמצעות אחד החומרים היפים והעמידים ביותר הקיימים בעולמנו מזה אלפי שנים – העץ.
 
 
 
מחסן עצים 4
 
 
 
 

א.י. זוהר עץ – כמות, איכות ואמינות

 
מחסן עצים א.י. זוהר עץ מציע לכם מגוון עצום של עצים מכל הסוגים, כולם עברו תהליכים של אימפרגנציה ושימור על מנת שיחזיקו מעמד וישרתו אתכם במשך שנים רבות.
 
כך לדוגמה תוכלו להשיג אצלנו עצי אורן, אורן פיני, איפיאה, קומרו, עץ גושני וסוגים רבים נוספים, המתאימים לבנייה באקלים הארצישראלי. בנוסף תוכלו למצוא אצלנו את כל המוצרים הדרושים לעבודה בעץ כולל אביזרי פרזול, אביזרי אינסטלציה, לוחות גבס, אריחי עץ, כלי עבודה ועוד, וכמובן – שירות אישי ויחס אדיב שיינתן לכם על ידי הצוות המקצועי של המחסן. הצוות ישמח גם לתת לכם מגוון טיפים ועצות לבנייה נכונה בעץ ולענות על כל שאלה שיש לכם בתחום, על מנת שהתוצאה הסופית תהיה יפה, יציבה ועמידה לאורך זמן.
אין ספק שאם אתם מחפשים לא רק עצים אלא גם עצות ורוצים להיות בטוחים בהצלחת התוצאות – א.י. זוהר עץ מחסן עצים הוא המקום בשבילכם.