כלי עבודה נטענים

 
ההתפתחות המרשימה בתחום סוללות הליתיום מביאה עמה חידוש משמעותי גם בתחום כלי העבודה. אם בעבר מרבית כלי העבודה הופעלו על ידי חיבור לשקע החשמל, אם לפני כל פעולה היה עלינו להתארגן עם חוטים מאריכים כדי להביא את הכלי הנחוץ לנו אל האזור בו מתבצעת העבודה, הרי כיום המציאות שונה. קבלו את כלי העבודה הנטענים! הללו מצוידים בסוללות מקדמות שמאפשרות לנו לבצע את העבודה הנדרשת במלוא הנוחות.

 

כלים שונים למטרות שונות

 
בתחום כלי העבודה ניתן לפגוש מגוון רחב למדי של כלים. לכל כלי יש ייעוד משלו ושיטת עבודה שמאפיינת אותו. כך שכל איש מקצוע רוכש את הכלים הנחוצים לו בהתאם לסוגי העבודות אותן הוא מבצע ולפי החומרים שהוא מרבה לעבוד אתם. זה נכון לתחום הגינון, השיפוצים, הנגרות ועוד. בעוד כלי עבודה פשוטים כמו מברגה או מקדחה מוכרים לנו מהעבר ככלים נטענים, הרי כלים כבדים יותר כמו מסורים או מפוחים חייבו חיבור לחשמל. עובדה זו היוותה גורם מסרבל בהחלט. לא תמיד היה שקע קרוב מספיק ולא תמיד הצלחנו להתארגן עם חוטי חשמל ארוכים מספיק.

 
 
כלי עבודה נטענים - מפתח רטיטה
 
 
 
 
 

הפתרון: כלי עבודה נטענים

 
בשנים האחרונות חדרו לשוק הכלים הנטענים לשימוש מוגבר. כלים אלו מציעים למשתמשים מספר יתרונות, וזו הסיבה שעד מהרה הם כבשו את השוק, ולקוחות רבים בחרו להצטייד עם כלים נטענים נוחים ויעילים. ראשית יש לציין את העובדה כי הסוללה מתאימה לסדרה של כלים. כך שאם אתם רוכשים מספר כלים די לכם בסוללה אחת ובמטען אחד. שנית חשוב לומר כי מדובר בכלים עוצמתיים מאוד שהסוללות העכשוויות מצליחות להפעיל אותם בהצלחה מרשימה. כך ניתן לצאת לשטח ולבצע פעולות שונות בלי תלות במקור כוח חשמלי. אכן, התפתחות זו מאפשרת לאנשי מקצוע לעבוד בצורה גמישה יותר ובנוחות שמקלה על העבודה.

 
 
כלי עבודה נטענים - מארז אימפקט
 
 
 
 
 

האם יש לכלי העבודה הנטענים חסרונות?

 
אמנם יש לכלים הנטענים גם חסרונות. החיסרון הראשון הוא העובדה שכל סוללה, גם האיכותית ביותר מתרוקנת במהלך השימוש, במיוחד אם מפעילים באמצעות הסוללה כלי עוצמתי שצריכת האנרגיה שלו גדולה. הפתרון לכך הוא שימוש בסוללות חילופיות, מה שמאפשר החלפה בעת הצורך. כמו כן מדובר על השקעה גדולה ברכישה של כלים. אם כי בהתאם לאופן השימוש ולסוג העבודות שבעל המלאכה מבצע הוא יחליט אילו כלים נחוצים לו. אכן, יש חסרונות אך ניתן למצוא פתרונות יעילים שיאפשרו להפיק את המיטב מכלי העבודה הנטענים.

 
 
שואב אבק נטען
 
 

בואו לרכוש green works!

 
לסיכום, אם אתם רוצים לעבוד בנוחות מקסימלית, להפעיל מכשור כבד בלי חוט חשמל מטריד ובלי תלות בשקע סמוך לאזור העבודה - כלי העבודה הנטענים הם הבשורה בשבילכם.

בואו אלינו ל- א.י. זוהר עץ אינסטלציה בע"מ לקבלת ייעוץ מקצועי והתאמה מיטבית של כלי העבודה הנחוצים לכם. אנו נציג בפניכם את הכלים ונשמע על הצרכים שלכם. בסוף היום תצאו עם מוצר איכותי ושימושי שיקל עליכם את העבודה!