כלי גינון נטענים

 
עבודות גינון כרוכות במכשור כבד שנועד לאפשר ביצוע פעולות שונות בהתאם לצורך הקיים במקום. לצד כלי העבודה המוטוריים שמשמשים אותנו במידה רבה בגינה, יש צורך רב בכלים חשמליים. מדובר על כלים בעלי עוצמה שנועדו לשמש אותנו בעבודות הגינון. כדי לכסח את הדשא, על מנת לגזום עצים, בשביל לנקות או להדביר - יש צורך בכלים מיוחדים בעלי עוצמה רבה. באמצעות כלים אלו ניתן להשלים את הפעולות הרצויות בקלות יחסית ולהשיג תוצאות נהדרות.
 

האתגר הקיים: תקע שאינו קיים

 
קיים אתגר משמעותי שמהווה גורם מטריד, שכן במרבית המקרים אין בגינה שקע. וגם אם קיים אחד כזה, הוא ממוקם בפינה אחת וחוט החשמל של המכשיר שמשמש אותנו לא מגיע עד אליו. כאן נכנסים לתמונה חוטי חשמל מאריכים שמאפשרים למשוך חשמל מנקודה אחת לאזור בו מבצעים את העבודה. אבל החוט הזה בהחלט מסרבל את העבודה, הוא מקשה על ביצוע הפעולה ובמקרים רבים הוא לא מאפשר לנו חופש פעולה. ובכלל, החוט המאריך שברשותכם מוגבל באורכו ולא תמיד הוא יכול לספק מענה.
 
 
כלי גינון נטענים - מפוח נטען
 
 
 
 
 
סרטון של מפוח חשמלי נטען - כלי גינון נטענים
 

הפתרון המוצע: כלי גינון נטענים

 
מול מציאות מגבילה זו מוצע פתרון מתקדם וחדשני שמאפשר לעובדים בגינה לבצע את העבודה שלהם בנוחות מקסימלית. וזאת באמצעות כלי גינון נטענים. מדובר על כלים מיוחדים אשר פועלים על אנרגיה של סוללת ליתיום מתקדמת. באמצעות הסוללה ניתן לעבוד בכל מקום ובכל נקודה בלי לבדוק אפילו היכן יש שקע בסביבה. ניתן להשיג כלי גינה שונים בסדרת הכלים הנטענים ובכך לבצע את העבודה הנדרשת בנוחות מקסימלית: לגזום, לכסח, לפנות עלים ועוד. עוד יש לציין כי הסוללה הנטענת מתאימה לכמה וכמה כלים, כך שניתן לרכוש מטען אחד עבור מספר כלים.
 
 
כלי גינון נטענים - קוצץ קנטים
 
 

כיצד משתמשים בכלי גינון נטענים ?

 
כלי גינון נטענים הם כלים בעלי עוצמה רבה ויחד עם זאת הם פועלים באמצעות סוללה. הסוללה הינה סוללה איכותית ונטענת שמאפשרת לאצור כמות גדולה למדי של אנרגיה, וכך היא מספקת אנרגיה לכלי הנדרש. אמנם הסוללה עושיה להיגמר במהירות שכן המכשירים צורכים הרבה אנרגיה, אך ניתן לשלב שימוש עם יותר מסוללה אחת, מה שמאפשר טעינה של סוללה אחת ושימוש באחרת וכך יש לכם סוללה זמינה ומלאה בכל עת.
 
 
כלי גינון נטענים - מפוח חשמלי
 
 
 
 
סרטון של מסור חשמלי נטען - כלי גינון נטענים
 
 

איכות, עוצמה, נוחות

 
על מנת שתוכלו לצאת לגינה ולבצע את העבודה שלכם במלוא הנוחות, כדי שתצליחו להשלים את המשימה על הצד הטוב ביותר אתם צריכים להיות מצוידים כהוגן. לשם כך מומלץ לכם לרכוש כלים איכותיים, כלים בעלי עוצמה מספקת. וכמובן כלים שיאפשרו לכם עבודה נוחה בהתאם לצורך שלכם.

אתם מוזמנים לפנות אלינו ל-א.י. זוהר עץ אינסטלציה בע"מ כדי לקבל פרטים נוספים על כלי גינה נטענים. אצלנו מתאימים באופן מקצועי את הכלים בהתחשב בצרכי הלקוח, הכל כדי לאפשר לכם לעבוד בצורה האופטימלית והבטוחה ביותר.