הרכבת סנטף לפרגולה בחורף – היתרונות

מהו סנטף ומתי נשתמש בו ?

פרגולה מהווה פריט דקורטיבי בגינה, שיש לו גם מטרות פונקציונליות של יצירת הצללה ואזור מוגן בפני גשם. עם זאת, הפרגולה עצמה אינה מספיקה במרבית הפעמים על מנת להגן על האזור שתחתיה מפני גשמים ולשם פתרון בעיה זו בדיוק, קיים סנטף לפרגולה.

הסנטף הוא למעשה יריעה של חומר פלסטי עמיד למים ובעל צורה גלית, שמאפשר לנקז את מי הגשמים מהפרגולה ומונע מהם לחדור דרכה.

הסנטף מותקן בחלקה העליון של הפרגולה בצורה כזו שמונעת מהגשם להגיע לכל החלקים שלה. השימוש בו יכול להיות בכל העונות, כיוון שהוא לא מגן רק מפני גשם אלא גם מפני לכלוכים כגון לשלשת יונים לדוגמה, אך בעונת החורף הוא שימושי במיוחד, כיוון שזוהי העונה בהנצטרך הגנה משמעותית מהגשם.

כל היתרונות של התקנת סנטף בחורף

יש כמה יתרונות מרכזיים להתקנה של סנטף לפרגולה בחורף:

  • הגנה על הפרגולה – רוב הפרגולות עשויות מחומרים שרגישים במידה כזו או אחרת למים. עניין זה הוא קריטי במיוחד כאשר אנו מדברים על פרגולות העשויות מעץ, שעלולות לספוג את המים ולהיחלש כתוצאה מכך. הדרך הטובה ביותר למנוע ממים לחדור אל הפרגולה, היא התקנה של סנטף על גביה. הסנטף אטום למים לחלוטין והוא בעל מבנה שמנקז אותם הרחק מכל אזורי הפרגולה.

  • אפשר לשהות במרפסת גם בזמן סופה – אם אתם אוהבים את הריח של הגשם ורוצים ליהנות ממנו, אך אינכם רוצים להירטב, סנטף לפרגולה הוא הפתרון האידאלי עבורכם. באמצעותו אתם יכולים ליהנות מישיבה נוחה ורגועה תחת הפרגולה שלכם מבלי לחשוש שתירטבו. הסנטף פשוט ישאיר אתכםיבשים תוך הנאה מלאה מהמרפסת שלכם.

  • חידוש עיצובי לבית – כל זמן הוא זמן טוב לשדרוג העיצוב של הבית וכך גם החורף. אם אתם מעוניינים להעניק מראה מחודש למרפסת שלכם, תוכלו לבחור בסנטף מעוצב שיוסיף קצת צבע. כיום ניתן למצוא סנטפים במגוון רחב מאוד של צבעים ועיצובים, כך שכל אחד יכול למצוא את הסוג שמתאים לו. ההתקנה היא פשוטה, נוחה, לא דורשת מאמץ רב ובעלת ערך עיצובי נהדר.

  • הגנה על הריהוט במרפסת – למרות שריהוט חוץ מיועד להימצא בשטח חיצוני לאורך זמן, הוא עדיין מועד לשחיקה כתוצאה מפגעי השמש והגשם. לשם כך, קיימים סנטפים שמעבר להגנתם מפנימים הם גם מגנים מפני קרינת UV, שתי תכונות שמסייעות לשמירה על הריהוט שנמצא תחת הפרגולה.

הגנה על המרפסת עם הסנטפים האיכותיים שלנו

חברת א.י. זהר היא מומחית במכירה ובהתקנה של סנטפים מהאיכות הגבוהה ביותר, עם הגנה גבוהה מפני קרינת השמש ומפני רטיבות. אנו מתקינים כל סנטף לפרגולה בצורה המקצועית ביותר להגנה מקסימלית על הפרגולה שלכם. אם אתם רוצים ליהנות מפרגולה עמידה וממרפסת יבשה כבר החורף, פנו אלינו ונשמח לעזור.