אביזרי אינסטלציה

 
 
חברת א.י. זוהר עץ ואינסטלציה בע"מ מייבאת ומשווקת מגוון אביזרי אינסטלציה, הן לבעלי מקצוע, לקבלנים ולסיטונאים, והן ללקוחות פרטיים, חובבי שיטת "עשה זאת בעצמך". כל שתצטרכו בתחום האינסטלציה תוכלו למצוא אצלנו, בלוויית ייעוץ מקצועי מקיף ואדיב של הצוות המקצועי והמנוסה שלנו, שישמח לכוון אתכם למוצרים הדרושים, לסייע בהוראות התקנה ולענות על שאלותיכם בתחום.
 
אביזרי אינסטלציה
 

כלים סניטריים וחומרי קירוי

 
בין אביזרי האינסטלציה הנמכרים על ידינו תוכלו למצוא כלים סניטריים שונים, צנרות, חומרי קירוי, חומרי בידוד, מיכלי הדחה, ברזים, כיורים, אסלות ועוד.

כמו במוצרי העץ שא.י. זוהר עץ ואינסטלציה משווקת, גם בתחום אביזרי האינסטלציה אנו שמים דגש על איכותם של המוצרים, כמו גם על אמינותם ועמידותם הרבה. אנו יודעים ומכירים בחשיבותה של האיכות ברכישת מוצרים אלו, שכן צנרת אינסטלציה, למשל, שאינה עמידה בפני פגעי הזמן, המתקלקלת במהירות ונסתמת באבנית, יכולה לגרום להצפה ולדליפות קשות בבית, ובעקבותיהן לנזקים חמורים למבנה ולכיס. לכן, כחברה המקפידה על אחריות ואמינות, חשוב לנו להביא אליכם את אביזרי האינסטלציה הטובים ביותר, כדי להבטיח את תפקודם התקין לאורך שנים רבות.

אנו בחברת א.י. זוהר מחסן עצים ואינסטלציה בע"מ נשמח לסייע לכם בבחירת אביזרי אינסטלציה איכותיים, ובהתאמתם לצרכים המדויקים שלכם. כמו כן נשמח להציע לכם מוצרים משלימים, בהם חומרי איטום, צבע, ברגים ופרזול.
 
דוודיםדוודים
דוודיםדוודים
דוודיםדוודים
אביזרי בריכת ביובאביזרי בריכת ביוב
אביזרי בריכת ביובאביזרי בריכת ביוב
אביזרי בריכת ביובאביזרי בריכת ביוב